درگاه پرداخت مستقیم اختصاصی (ویژه)

خدمات ویژه ، امکاناتی‌ست برای کاربران حرفه ای ...


برای آنکه بتوانیم خدمات با کیفیت بالاتری را به کاربران ارائه دهیم ، سطح کاربری حرفه ای را برای شما در نظر گرفته ایم ... با امکاناتی بیشتر و حرفه ای ...


درگاه پرداخت اختصاصی شما آماده است ...

نمایش نام شما در درگاه بانکی شاپرک تنها یکی از ده ها امکانات خدمات ویژه است ، در کمتر از یک روز کاری درگاه اختصاصی برای حساب کاربری شما فعال می گردد تا بتوانید در کنار خدمات حرفه ای ، اعتماد بیشتر کاربران را جلب نمایید .

هم اکنون برای فعالسازی خدمات ویژه اقدام نمایید !

لذت امکاناتی که تا کنون تجربه نکرده اید ...

برخی از خدماتی که به کاربران ویژه ارائه می گردد


کاهش مدت زمان تسویه حساب

برای کاربران ویژه مدت زمان تسویه حساب به حداقل زمان ممکن کاهش می یابد ، همچنین با صدور کارت اختصاصی بانکی قادر به دریافت هزینه ها در کمتر از 2 ساعت هستید .


درگاه شاپرکی اختصاصی

با قرارداد های همکاری مشترک با شرکت های PSP عضو شاپرک پس از ارتقاء سطح کاربری و ارسال قرارداد درگاه اختصاصی برای شما ایجاد و کاربران شما به صورت مستقیم به صفحه پرداخت با نام سایت شما هدایت می گردند .


تسویه حساب خودکار

با توجه به تنظیمات تعیین شده توسط شما ، به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهیانه تسویه حساب خواهد شد ، این فرآیند به صورت خوکار و سیستمی صورت می پذیرد و نتیجه آن اطلاع رسانی می گردد .


نمودار و گزارشات پیشرفته

گزارش عملکرد روزانه ، نمودار و چارت های گزارشگیری به صورت پیشرفته و حرفه ای برای شما فراهم شده است تا بتوانید بر فروش ، تراکنش ها و پرداخت های سایت مدیریت بیشتری داشته باشید .


اطلاع رسانی های اختصاصی

پس از خرید متن مورد نظر شما برای خریدار پیامک خواهد شد ، همچنین ایمیل های ارسالی از طریق آدرس ایمیل اختصاصی شما می باشد تا بتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید .


سیستم فروشگاهی رایگان

یک سیستم سبدخرید ساده برای شما فراهم نموده اید تا در صورت نیاز بتوانید یک روال فروشگاهی را در سریعترین زمان ممکن برروی سایت خود فراهم نمایید ، بدون نیاز به دانش فنی و یا الزامات خاص .

و امکانات مدیریتی بیشتر ، برای خدماتی بهتر ...

درگاه پرداخت مستقیم ، وب سرویس حرفه ای ، درگاه موبایلی USSD پنج رقمی ، کد های دستوری ، عدم نمایش

نام صاحب امتیاز ، سقف برداشت فوری و ...

بهترین خدمات برای برترین کاربران ...

اگر فعالیت جدی و حرفه ای انجام میدهید از خدمات ویژه استفاده کنید تا بتوانیم امکانات بیشتری را برای شما فراهم نماییم ...


ارتقا سطح کاربری

مراحل و شرایط ارتقاء سطح کاربری :

۱
پرداخت حق عضویت و ارتقاء

پس از پرداخت هزینه تمامی امکانات برای شما به صورت آنلاین فعال و قابل استفاده می باشد ، درخواست ایجاد درگاه اختصاصی شما نیز به شاپرک ارسال می گردد .

۲
فعالسازی درگاه اختصاصی شما

حداکثر ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از فعالسازی ، درگاه اختصاصی شما برروی حساب کاربری فعال خواهد شد تا بتوانید برای پرداخت ها از آن استفاده نمایید .

۳
ارسال مدارک و قرارداد

تمامی خدمات برای شما فعال شده است و شما می بایست طی ۱۰ روز مدارک و قرار داد مورد نیاز را برای ما ارسال نماید تا سطح شما نهایی گردد .

کارمزد را به پایین ترین نرخ ممکن رسانده ایم ....

اگر فعالیت جدی و حرفه ای را انجام میدهید از خدمات ویژه استفاده کنید تا بتوانیم امکانات بیشتری را برای شما فراهم نماییم ...


1 درصد
یک درصد

20 درصد کاربران آرین پال (1452 وب سایت ) از خدمات ویژه استفاده می کنند ...مشاهده لیست تمام پذیرندگان ویژه


کاربران حرفه ای به خدمات حرفه ای نیاز دارند ...