- آرين پال هیچ گونه وابستگی ، نمایندگی و یا ارتباطی با موسسه یا ارگانی ندارد و انحصارا امتیاز آن متعلق به شرکت توسعه وب جوان می باشد.

 

- تمام سیاست امنیت اطلاعات آرين پال برمبنای جلوگیری از کلاه برداری وسوء استفاده های احتمالی برخی افراد تنظیم و تدوین شده به همین دلیل در آرين پال فعالیت کاربران ارزیابی می شود و آرين پال هیچ مسئولیتی در قبال این سوء استفاده ها و یا کلاه برداری ها ندارد و اگر چنین مواردی (مانند: انتقال وجه به فروشنده و عدم دریافت کالا از فروشنده) گزارش شد، آرين پال محیطی را برای گفتگو زیر نظر خود  برای دوطرف فراهم می کند ، اگر به توافق نرسیدند امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات دو طرف در اختیار آن ها قرار می گیرد.

 

- خدمات پشتیبانی محصول تماما مرتبط با سایت پذیرنده می باشد و آرين پال هیچ گونه تعهدی در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش پذیرنده به خریدار را متقبل نمی باشد.

 

- سیکل تضمین پرداخت آرين پال تنها شامل کالا و خدمات می باشد و سایر فرآیند ها و پرداخت ها شامل تضمین پرداخت و بازگشت وجه به خریدار نمی باشد، به عنوان مثال: افزایش اعتبار در سایت پذیرنده ، کمک به سایت پذیرنده و .... ، مسئولیت پرداخت های ذکر شده تماما به عهده پرداخت کنند و سایت پذیرنده می باشد.

 

- در صورتی که پذیرنده محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و آرين پال هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

 

- در صورت انجام خرید و فروش اکانت ( مانند Gmail ، سایت ها ، بازی ها و ...) پرداخت انجام شده شامل تضمین پرداخت و قوانین اعلام شده در آرين پال نمی گردد و آرين پال هیچ مسئولیتی در رابطه با پیگیری مشکل به وجود آمده هم از سوی پرداخت کننده و هم پذیرنده را ندارد.

 

- پرداخت کننده و یا خریدار کالا و محصول تنها تا 24 ساعت پس از پرداخت خود می تواند اقدام به اعلام عدم تحویل محصول از سوی پذیرنده نمایید، که در این صورت پس از اعلام خریدار مبلغ پرداختی در حساب پذیرنده تا مشخص شدن وضعیت و تحویل سفارش مسدود می گردد ، همچنین تمام ادعای های دو طرف در صورتی مورد پذیرش است که بر اساس ارائه مستندات باشد.

 

- در هر خرید خریدار باید به این نکته توجه داشته باشد که خرید خود را از فرد و یاسایت های معتبر و شناخته شده انجام دهد و کاملا از سیاست این سایت ها آگاهی داشته باشد و آن را مطالعه کرده باشد در غیر این صورت اگر شکایتی را مطرح کند و مربوط به موارد ذکر شده در سیاست آن سایت باشد آرين پال اجازه تعلیق انداختن وجه را ندارد.

 

- در صورتی که خریدار شکایت خود را زمانی اعلام نماید که وجه مورد معامله از حساب فروشنده خارج شده باشد مسئولیت بازگشت وجه خریدار بر عهده فروشنده می باشد و آرين پال هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه را ندارد .

 

-  پذیرنده به هیچ عنوان مجاز به ارائه کالا و خدماتی که از قبل موجودی آن تآمین نباشد و یا قادر به تامین اعتبار آن نباشد  نیست ، و کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه می بایست بر اساس موجودی های حقیقی به فروش برسد ، و آرین پال در صورت بروز مشکلی در روال تهیه و ارائه محصول به پرداخت کننده و مشکلات مرتبط با تامین کالا مسئولیتی ندارد و در صورت درخواست پرداخت کننده   مبلغ به پرداخت کننده برگشت میگردد.

 

- در صورتی که شخصی از اطلاعات بانکی فرد دیگری پرداختی توسط درگاه آرين پال انجام دهد ، کلیه مسئولیت های این سوء استفاده به عهده دارنده کارت می باشد و آرين پال هیچ مسئولیتی مبنی بر ارائه اطلاعات نداشته و تنها در صورت وجود اطلاعات پرداخت کننده همکاری های لازم را با مراجع ذیصلاح انجام خواهد داد.

 

- کلیه ارتباطات با کاربران از طریق پست الکترونیک و تلفن همراه انجام می گردد و کلیه اطلاعیه ها ، شکایت ها و .. به پست الکترونیک تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و شما می بایست با ورود به پنل کاربری خود و ارسال تیکت نسبت به پاسخ گویی به آن قدام نمایید ، همچنین آرين پال هیچ گاه از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه نسبت به دریافت اطلاعات محرمانه اقدام نمی نماید و تمام  فرایندها از طریق بخش پشتیبانی پنل کاربری شما انجام خواهد شد.