1. مدیریت آرين پال در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، اگر کاربری اقدام به پرداخت وجه معامله محصولات غیر قانونی کند اطلاعات کاربر برای رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال می شود.

 

2. به دلیل سهولت در استفاده از خدمات کلیه واحدهای خدماتی در آرين پال برحسب "تومان" ارائه می گردد.


3. کاربر هنگام افزایش اعتبار در آرين پال می بایست با کارت حساب به نام خود اقدام به افزایش اعتبار نمایید و در صورت انتقال از حساب شخص دیگر وجه به حساب مبدا برگشت می گردد (به عنوان مثال اگر کاربری به نام A در سایت عضو باشد و با کارت شخص دیگری به نام B وجه را در آرين پال وارد کند آرين پال در صورت نیاز با کسر کارمزد بانکی آن را به حساب B برگشت خواهد زد) .

 

4. جهت انتقال اعتبار حساب آرين پال به حساب بانکی ، کاربر می بایست یک حساب بانکی به نام خود در بخش حساب های متصل معرفی نمایید و در صورتی که کاربری اقدام به معرفی حساب به نام شخص دیگری نمایید حساب معرفی شده تایید نمی گردد.


5. در آرين پال اگر انتقال وجه به صورت داخلی در داخل وب سایت انجام شود هیچ هزینه ای مبنی بر کارمزد و یا موارد مشابه را شامل نمی شود و ورود وجه از طریق هر درگاهی در آرين پال عینا به حساب مقصد منتقل می شود و شامل هیچ هزینه اضافی نمی باشد.


6. برای تراکنش های خروجی در آرين پال میزان کارمزد کسر شده معادل 1% از کل مبلغ خروجی می باشد ، اگر آرين پال بخواهد تغییر در میزان کارمزد برای همه کاربران ایجادکند طبق سیاست امنیت اطلاعات بایستی از یک هفته قبل در وب سایت اطلاع رسانی کند و کاربران را از این افزایش و یاکاهش مطلع کند.


7. به دلیل سیکل تضمین پرداخت آرين پال برای خریداران تمام تراکنش های وارد شده به حساب کاربر نیازمند 3 روز مسدودی می باشد و کاربران قادر به برداشت فوری و انتقال وجوهی در حساب خود می باشند که قبل از 3 روز گذشته در حساب آنها وجود داشته است. همچنین ممکن است درخواست خروجی که نیازمند 3 روز زمان انتظار می باشد بسته به شرایط حساب ، مدت فعالیت ، نسبت واریز مبالغ ، نوع فعالیت و... در زمان سریعتری واریز گردد.

 

8. با توجه به محدودیت ها ، مشکلات و اختلالات احتمالی در شبکه بانکی و شرایط خاص ممکن است درخواست واریز وجه از موعد مقرر (رسیدن به زمان واریز به حساب ) دچار 1 الی 2 روز تاخیر گردد، همچنین با توجه به محدودیت های شبکه بانکی در رابطه با درخواست های فوری ممکن است درخواست فوری از نوع کارت به کارت با برگشت کارمزد حواله شتابی از طریق سیستم پایا به حساب کاربران واریز گردد.


9. محدودیت برداشت ، در برداشت کاربر تنها مجموع مبالغی که از واریز آن 3 روز گذشته باشد را می تواند به صورت فوری و کل موجودی و یا الباقی حساب خود را به صورت 3 روز مسدودی درخواست نمایید ، که حداقل مبلغ جهت برداشت " 10,000 تومان " و حداکثر " 5,000,000 تومان " می باشد که برای مبالغ بالای " 3,000,000 تومان " انتقال الزاماً از طریق سیستم پایا انجام می پذیرد ، همچنین در شرایط خاص درخواست های بیشتر از " 5,000,000 تومان " تا سقف "20,000,000 تومان " جهت واریز به حساب بانک ملت برای کاربران مقدور می باشد.


10. پس از عضویت امکان بستن و یا حذف حساب کاربری وجود ندارد و تنها با درخواست کاربر امکان مسدودسازی حساب مقدور می باشد ، در این حالت برای پیگیری های آتی جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده اطلاعات کاربری تا1 سال نزد آرين پال باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق مدارک احراز هویت دریافتی از کاربر به صورت کامل حذف و  تنها تاریخچه ای از گردش حساب کاربر ذخیره خواهد شد.


11. اگر کاربری به مدت دو سال وارد بخش مدیریت حساب خود نشود ،ابتدا آرين پال اخطاراتی را به آدرس پست الکترونیک شخص ارسال می کند در صورت عدم پاسخگویی آرين پال می تواند حساب کاربر را مسدود نماید، البته اگر باقیمانده ای در حساب آن کاربر وجود داشته باشد این باقیمانده به حساب معرفی شده واریز می گردد.


12. در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد(در بازگشت از بانک به آرين پال و یا از آرين پال به بانک) و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی 72 ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت می گردد ، در صورت عدم برگشت طی 72 ساعت پس از پرداخت می بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق تیکتینگ برای بخش تراکنش های ناموفق ارسال تا بررسی و پیگیری های لازم انجام پذیرد .


13. کاربری که به عنوان فروشنده در سایت فعالیت می کند باید پس از ارسال کالا و یا خدمات خود از خریدار ازطریق اینترنت رسید ، مدرک و یا مستنداتی دریافت کند و نزد خود به عنوان مدرک نگه دارد که در صورت اعلام خریدار مبنی بر عدم دریافت کالا یا خدمات رسید دریافت شده را به خریدار ارائه کند، همچنین هرگونه مسئولیت در زمینه کیفیت ، کمیت و ارسال کالای ارائه شده بر عهده فروشنده می باشد.


14. کاربر فروشنده باید حداکثر تا 12ساعت بعد از دریافت درخواست سفارش از طرف خریدار به سفارشات دریافتی خود رسیدگی کند.


15. هنگام استفاده از درگاه پذیرنده و پرداخت کننده موظف به ارسال اطلاعات خریدار به آرين پال می باشند ، همچنین در صورت عدم ارسال این اطلاعات به آرين پال پذیرنده می بایست اطلاعات دقیق و کامل از پرداخت کننده در اختیار داشته باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوء استفاده آن اطلاعات را به آرين پال ارائه دهد .


16. فروشنده باید شماره رسید تأئید شده از سوی آرين پال را به صورت آشکار برروی سایت خود برای خریدار نشان دهد. اگر خریدار هم عضو سایت آرين پال باشد جزئیات تراکنش وی درون کنترل پنل شخصی خودنیز وجود دارد و قابل مشاهده است.


17. اگرضرر و زیانی از جانب فروشنده به خریدار و یا بالعکس وارد شود آرين پال محیطی را برای گفتگوی دوطرف فراهم می کند و زیان دهنده موظف به جبران خسارت است و در صورت عدم حل اختلاف امکان پیگیری قضایی برای دوطرف وجود دارد، اگر ضرر وارده به آرين پال باشد زیان دهنده باید جبران خسارت کند.


18. آرين پال در یک معامله کامل هیچ مسئولیتی و یا تضمینی و کنترلی بر روی محصولات فروشندگان و هویت کاربران ندارد.


19. با توجه به قوانین و مقررات بانکی به موجودی حساب شما درصد و یا سودی تعلق نخواهد گرفت ، و هنگام انتقال موجودی اعتبار به حساب بانکی کارمزد سیستم جهت تامین هزینه ها از آن کسر می گردد.

 

20. در صورتی که آرين پال از سوی یکی از سازمان ها و یا ارگان هایی مانند مالیات درخواستی مبنی بر ارائه گردش کار و حساب پذیرندگان در آرين پال دریافت نماید ، اطلاعات و گردش کار پذیرنده به آن سازمان ارائه میگردد.

 

21. در صورتی که کاربری هنگام معرفی حساب های متصل خود شماره شبا ، شماره حساب و یاشماره کارت خود را اشتباه ارسال نمایید ، مسئولیت تمام عواقب از جمله : واریز اشتباه وجه و... بر عهده کاربر می باشد و هیچ مسئولیتی بر عهده آرين پال نمی باشد.

 

22. مدت فعالیت جهت اعتبار سنجی کاربران بر مبنای تعداد روزهای دارای بیش از 10 تراکنش از طریق درگاه پرداخت می باشد و پس از رسیدن آن به 90 روز در صورت صلاحدید در رابطه با موضوع فعالیت کاربر لحاظ خواهد شد ، که در این حالت کاربر فعال درخواستهای خروجی سه روز مسدودی خود را بین 1 الی 2 روز کاری دریافت می نماید.

 

23.در صورت مشاهده تراکنش و یا فعالیت مشکوکی در حساب کاربر ، آرين پال می تواند وجه مورد نظر را تا زمان تعیین وضعیت و تحویل سفارش مسدود و پس از تعیین وضعیت مبلغ را به حساب کاربر واریز می نماید.

 

24. در صورت بروز تخلفی از سوی کاربر و یا آنکه این مجموعه  فعالیت صورت گرفته را مشکوک تشخیص دهد ، آرین پال می تواند بدون هیچ اطلاع رسانی مبالغ موجود در حساب کاربری شخص را مسدود و از کلیه پرداخت های صورت گرفته استعلامات لازم از پرداخت کننده ،  بانک و ... دریافت نمایید و آزاد سازی مبلغ نیز مشروط به دستور مراجع ذیصلاح می باشد.