کاربر گرامی قبل از عضویت در وب سایت ما و استفاده از خدمات آرين پال باید قوانین موجود در این موافقتنامه را مطالعه و قبول نمائید. این قوانین برداشت نهایی از سیاست امنیت اطلاعات آرين پال است که با در نظر گرفتن احترام میان حقوق سایر کاربران آرين پال و سایت آرين پال و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد و کلاه برداری در سایت تهیه و تنظیم شده است این توافقنامه در هر زمان می تواند با ارسال یک نسخه تجدید نظر شده در وب سایت ما اصلاح شود.

-مدیریت آرين پال در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، اگر کاربری اقدام به پرداخت وجه معامله محصولات غیر قانونی کند اطلاعات کاربر برای رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال می شود.
 

- استفاده از سرویس آرين پال در وب سایت های که دارای محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و  دسته خاصی از مردم  باشد غیرمجاز است ودر صورت امتیاز درگاه کاربر لغو خواهد شد.
 

- استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران آرين پال غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.
 

- استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق آرين پال ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.    
 

- پس از تکمیل فرم اولیه عضویت در آرين پال اطلاعات وارد شده شما در سه مرحله : فعالسازی پست الکترونیکی ، فعالسازی تلفن همراه ، ارسال مدارک احراز هویت ، مرحله به مرحله تایید می گردد ، در صورت عدم تایید عضویت پس از ارسال مدارک دلیل آن از طریق ایمیل اطلاع رسانی می گردد . لازم به ذکر است در صورتی که کاربر هنگام عضویت اطلاعات نادرست و یا اشتباه ارسال نماید امکان تغییر و یا اصلاح آن مقدور نمی باشد و پس از حذف اکانت کاربر می بایست مجدد نسبت به عضویت اقدام نماید.
 

- فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند واز خدمات آن استفاده کنند.
 

-درخواست های آرين پال از کاربران خود صرفا از طریق ارسال تیکت درون سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک های سایت استفاده می شود. 

 

- در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف درگاه سایت کاربر مسدود و کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و آرين پال هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
 

 

- کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.

 

-کاربران سایت حتما باید شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس آرين پال دات کام(arianpal.com)می باشد وارد کنند ، و در صورت وارد  کردن اطلاعات در آدرس های مشابه و غیر از آدرس www.arianpal.com و از دست رفتن اطلاعات یا سرقت اطلاعات آرين پال هیچ مسئولیتی را متقبل نمی شود و همه عواقب برعهده کاربر می باشد.  البته حفاظت تمام اطلاعات این صفحات توسط گواهینامه SSl است که برای امنیت بیشتر این صفحات با پیشوند https در دسترس شما قرار میگیرد.
 

- در آرين پال برای جلوگیری از کلاه برداری هرکاربر امکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد ، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند آرين پال هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد ، آرين پال یک کپی کارت از کاربر برای تأئید حساب وارد شده دریافت می کند ونزدخود نگه می دارد.
 

-کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس آرين پال استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی آرين پال هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.
 

- استفاده از اسپم در آرين پال تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود میشود، موارد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت آرين پال با استفاده از اسپم ، که آرين پال به شدت مخالف استفاده از آن است.   

 

- استفاده از درگاه پرداخت به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در داخل فریم (iframe) در وب سایت، برنامه تحت ویندوز ، اپلیکیشن های موبایل و یا در هر بستری به غیر از مرورگر به صورت استاندارد که پرداخت کننده قادر به مشاهده مسیر پرداخت نباشد ممنوع بوده و با درگاه های متخلف پیرو قوانین جاری کشور در رابطه با سوء استفاده از درگاه پرداخت برخورد خواهد شد.

 

- ارائه خدمات به دامنه هایی با مضمون پرداخت ، درگاه ، خرید ، فروش ، شارژ و ... که دارای مفهوم معنایی (برای مثال : kharid.ir) نمی باشد امکان پذیر نمی باشد.        
 

-  پذیرنده به هیچ عنوان مجاز به ارائه کالا و خدماتی که از قبل موجودی آن تآمین نباشد و یا قادر به تامین اعتبار آن نباشد  نیست ، و کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه می بایست بر اساس موجودی های حقیقی به فروش برسد ، و آرین پال در صورت بروز مشکلی در روال تهیه و ارائه محصول به پرداخت کننده و مشکلات مرتبط با تامین کالا مسئولیتی ندارد و در صورت درخواست پرداخت کننده   مبلغ به پرداخت کننده برگشت میگردد.

 

- استفاده ماشینی از سرویس آرين پال و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

 

- پذیرنده موظف است هویت خریدار و مشتری خود را احراز نماید ، همچنین اعتبار سنجی  نام ، آدرس پست الکترونیک ، تلفن همراه ، آدرس و ... و حفظ اطلاعات تا 6 ماه پس از پرداخت تماما بر عهده پذیرنده می باشد و در صورتی که تراکنش غیر مجازی از درگاه پذیرنده انجام گردد که اطلاعات کافی و صحیح جهت انعکاس به مراجع قضایی در اختیار پذیرنده نباشد ، تمام مسئولیت پرداخت انجام شده و مبلغ آن بر عهده پذیرنده می باشد.

 

- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، آرين پال اکانت را شناسایی و درگاه سایت کاربر را مسدود و در صورت ایجاد خسارت مالی کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.
 

- در صورت بروز تخلفی از سوی کاربر و یا آنکه این مجموعه  فعالیت صورت گرفته را مشکوک تشخیص دهد ، آرین پال می تواند بدون هیچ اطلاع رسانی مبالغ موجود در حساب کاربری شخص را مسدود و از کلیه پرداخت های صورت گرفته استعلامات لازم از پرداخت کننده ،  بانک و ... دریافت نمایید و آزاد سازی مبلغ نیز مشروط به دستور مراجع ذیصلاح می باشد.

 

- اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند ، آرين پال حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حذف می کند.
 

- آرين پال کاربرانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف می کند و در مورد حساب و موجودی آن کاربر تصمیم نهایی را میگیرد و به کاربر اطلاع می دهد.
 

- مالکیت "arianpal.com" ، " آرين پال" . تمامی حقوق مادی مربوط به خدمات آرين پال ، علائم تجاری ثبت شده آرين پال یا مجوز آن انحصاری است. هرگونه تقلید ، کپی برداری و یا استفاده از تمام عنوان های صفحه، گرافیک های سفارشی ، آیکون و اسکریپت ها ، علائم خدماتی ، علائم تجاری ، استفاده از آرم های HTML از طریق خدمات مرچنت ، یا برنامه های وابسته به منظور هدایت ترافیک وب غیر قانونی بوده و  همچنین کلیه حقوق اعم از عنوان وب سایت ، محتوا ، خدمات ، فن آوری های مربوطه و هر تکنولوژی استفاده شده در آرين پال در مالکیت انحصاری آرين پال است تغییر دادن یا  استفاده به شیوه ای به معنی حمایت آرين پال و یا تأئید آرين پال و هر گونه محتوای ایجاد شده و یا مشتق شده از هر یک از موار فوق بدون رضایت آرين پال غیر قانونی است ، به عبارت دیگر در صورتی که پذیرنده در سایت خود اقدام به استفاده از صفحات مشابه آرين پال نمایید و یا از تصاویر ، متن ها و قالب های آرين پال به گونه ای استفاده نماید که پرداخت کننده دچار اشتباه و یا نشان دهنده وابستگی سایت پذیرنده به آرين پال باشد امکان ارائه خدمات به پذیرنده مقدور نمی باشد.

 

- اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و آرين پال هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود آرين پال شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در آرين پال انجام می گیرد است.
 

-کاربر گرامی خواهشمندیم در صورت موافقت با قوانین فوق و قبول این قوانین به عضویت در سایت اقدام کنید و در غیر این صورت درخواست توقیف شناسه کاربری خود را از طریق تیکت اعلام کنید. در صورت داشتن سوال و یا اطلاعات بیشتر از قوانین سایت می توانید از طریق تلفن 36111-031 و یا از طریق آدرس پستی : اصفهان ، میدان ارتش ، خ وحید ، کوچه 27 ، طبقه دوم ساختمان قرض الحسنه شهدای وحید  ، شرکت توسعه وب جوان  با ما در تماس باشید.