- جهت ارتقاء سطح کاربری دارا  بودن درگاه فعال و داری تراکنش الزامی می باشد.

- ارتقاء سطح کاربری دارای حق عضویت سالیانه می باشد که پس از تایید از اعتبار کاربری شما کسر خواهد شد.

- قبل از ارتقاء کارمزد و هزینه حق عضویت را مطالعه فرمایید و سپس برروی گزینه ارتقاء کلیک نمایید ، پس از کسر حق عضویت امکان بازگشت آن مقدور نمی باشد .

- در صورت تغییر سطح ، کارمزد کلیه درخواست های خروجی شما بر اساس نرخ سطح جدید محاسبه خواهد شد.

- پس از فعال سازی می بایست قرار داد پذیرندگان ویژه را دریافت و به همراه مدارک (کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه) خود از طریق پست ارسال نمایید.

- سقف روزانه برداشت فوری "با توجه به سطح انتخابی در پنل کاربری" تعیین خواهد شد .(سقف فروش روزانه توسط سيستم كنترل خواهد شد ).

- فایل لوگو می بایست دارای کیفیت و وضوح استاندارد با ابعاد حداکثر عرض 216 و طول 136 پیکسل ، پس زمینه شفاف و یا سفید و پسوند .jpg و یا .png باشد .  

- تنها امکان بارگذاری لوگوی رسمی سایت با متن فارسی و یا انگلیسی می باشد ، همچنین در مواردی که لوگوی ارسال شده داری کیفیت ، تصویر و ابعاد  نامناسب باشد ، لوگو مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

- متن پیام مورد نظر می بایست به صورت کاملا فارسی درج گردد .

- متن پیام می بایست به صورت محترمانه و با استفاده از ادبیات رسمی تعیین گردد .

- متن پیام می بایست فاقد هرگونه اطلاعات محرمانه باشد .

- متن فوق توسط کارشناسان بررسی و در صورت داشتن موارد بر خلاف قوانین امکان استفاده از این سرویس برای حساب شما غیرفعال خواهد شد .

- هزینه پیامک تمام اطلاع رسانی های خدمات سایت از اعتبار پیامک کاربر کسر می گردد.


-تسویه حساب خودکار هر روز در ساعت 6 بعد از ظهر اجرا می گردد ، در صورتی که پارامتر های تعیین شده در حساب شما بر قرار باشد درخواست خروجی آن ثبت می گردد ، همچنین بازه هفتگی در روز شنبه هر هفته و ماهیانه در یکم هر ماه اجرا می گردد لازم به ذکر است تسویه خودکار روزانه در روز های پنجشنبه صورت نمی پذیرد .