- آرين پال متعهد می شود طبق سیاست امنیت اطلاعات ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.
 

- به منظور کاهش کلاهبرداری های احتمالی سرویس آرين پال از کاربران عضو اطلاعات خودشان و اطلاعات حساب بانکی مورد استفاده در سرویس آرين پال را درخواست میکند و کاربران باید این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهند، شما با موافقت با سیاست امنیت اطلاعات در حقیقت موافقت و رضایت خودتان را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود و همچنین اجرای برتر سیاست امنیت اطلاعات اعلام می دارید. توسط این سیاست امنیت اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم و همچنین نحوه استفاده از این اطلاعات توضیح داده می شود.اطلاعات شخصی شما نزد آرين پال حفظ و نگهداری می شود و فقط در مواردی که در سیاست امنیت گفته شده استفاده می شود،و در اختیار مشتریان و اشخاص دیگری قرار نمی دهیم ، فقط در بعضی شرایط خاص و دستور مراجع ذیصلاح این اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می گیرد.
 

-هنگام عضویت در سایت با انتخاب گزینه " موافقت با سیاست امنیت اطلاعات " و پذیرفتن آن در حقیقت آشکار شدن اطلاعات خود برای ما و استفاده ما از اطلاعات شما طبق سیاست امنیت اطلاعات موافقت کرده اید ، هرچند وقت یک بار سیاست امنیت را یکبار مرور کنید ، این سیاست در همه سایت های که از سرویس وب سایت ما استفاده میکندد اجرامی شود. اگر شما با سیاست امنیت اطلاعات وب سایت ما مخالف هستید ، عضو نشوید و ثبت نام نکنید.
 

-آرين پال پس از جمع آوری اطلاعات شخصی شما و ذخیره آنها ، فقط در موارد ذکر شده زیر که شما هم موافقت کرده اید استفاده می کند، در ضمن هدف اصلی جمع آوری اطلاعات شخصی فراهم کردن یک تجربه امن ، راحت و کارآمد برای شما است.
- ارائه سرویس ها و پشتیبانی مشتریان
- حل وفصل اختلاف ها و مشکلات پول های پرداخت شده
- جلوگیری از خرید و فروش موارد غیرمجاز و فعالیت های غیر قانونی و ممنوع
- اندازه گیری و ارتقاء سرویس ها ، بهینه سازی ، محتوا و طرح بندی وب سایت
- اطلاع رسانی در مورد تجارت هدفمند به شما ، پیشنهاد های کارآمد ، به روز رسانی سرویس ها
 

- در آرين پال نام ، آدرس پست الکترونیک و اطلاعات مورد نیاز کاربری که عضو باشد برای مشتریانی که از آن فرد دریافت و یا پرداختی دارند نمایش داد میشود،اما شماره حساب بانکی و اطلاعات مالی دیگرنمایش داده نمی شود مگر در مواردی که دادگاه یا مراکزقانونی این اطلاعات را درخواست کنند ، که آرين پال مجاز به همکاری با مراجع قانونی است.
 

- کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.
 

- ممکن است آرين پال مانند هر شرکت تجاری دیگری در آینده واگذار شود که در این صورت شرکت جانشین آرين پال به اطلاعاتی که قبلا در اختیار آرين پال است با رعایت سیاست امنیت اطلاعات قبلی دسترسی خواهد داشت.