- کاربر خود موظف به حفظ کلمه عبور و آدرس پست الکترونیک خود می باشد و از در اختیار قرار دادن آنها به دیگر اشخاص جداً خودداری نماید ، در غیر این صورت تمام مسئولیت های هر گونه سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر می باشد.
 

- در صورتی که کاربر آدرس پست الکترونیک و کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهد و معاملاتی بدون اجازه و آگاهی آن انجام شود و یا هر گونه سوء استفاده ای از حساب کاربر شود تمام مسئولیت های آن بر عهده کاربر می باشد.
 

اگر یکی از اتفاقات زیر در حساب شما رخ داد شما باید فورا آرين پال را مطلع کنید:
-  معامله غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است.
- اشتباه و یا خطایی در صورتحساب شما درج شده باشد (شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود و کلیک کردن بر روی آیکون"شرح" به صورتحساب خود دسترسی داشته باشید) و یا خطایی در تایید معامله خود که از  طریق ایمیل برای شما فرستاده می شود وجود دارد.
- پول یا اشتباه از حساب شما کسر شده و یا به اشتباه به حساب شما واریزشده ، و یا زمانی که معاملات نادرست در حساب شما ثبت شده اند.
- باقیمانده  حساب شما به درستی مشخص نشده و یا اگر یک اشتباه محاسباتی  توسط آرين پال وجود دارد.
 

- به منظور این که تحت هیچ شرایطی کلاه برداری از حساب جاری شما انجام نشود هنگام تغییر کلمه عبور و یا پست الکترونیک توسط شما تاییدیه تغییر آن از طریق ارسال به ایمیل اطلاع رسانی می گردد. همچنین جهت بالا بردن ضریب امنیت حساب کاربری خود می بایست به صورت دوره ای نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایید آرين پال پس از فعال سازی اکانت کاربری هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه سوء استفاده های احتمالی از حساب کاربر را نداشته و کاربر خود موظف به حفظ کلمه عبور و آدرس پست الکترونیک خود می باشد.
 

- ما بدلیل حفظ مشتریان خود از کلاه برداری های احتمالی ، اطلاعات از شما که در اختیار پردازنده های بانکی است را با اطلاعاتی که به ما ارئه کرده اید تطبیق میدهیم، همچنین در برخی موارد که مقدار زیادی پول توسط آرين پال ارسال یا دریافت می کنید، آرين پال بررسی هایی انجام خواهد داد.
 

- کاربر موظف است به صورت روزانه و دوره ای وارد پنل کاربری خود شود تا در صورت مشاهده هر گونه معامله غیر مجاز و یا اشکال دیگر موارد را گزارش نمایید ، همچنین به منظور مدیریت بیشتر و آگاهی شما از پرداخت ها آرين پال پس از انجام هر پرداخت از طریق درگاه های فعال شما یک ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال می نماید .

 

- در صورت مشاهده تراکنش و یا فعالیت مشکوکی در حساب کاربر ، آرين پال می تواند وجه مورد نظر را تا زمان تعیین وضعیت و تحویل سفارش مسدود و پس از تعیین وضعیت مبلغ را به حساب کاربر واریز می نماید.

 

- با توجه به آنکه آرين پال دارای سیستم امنیتی جهت ورود به سیستم می باشد در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور بیش از 5 الی 10 بار اشتباه وارد گردد ، حساب شما به حالت تعلیق تبدیل خواهدشد ، همچنین به هیچ نحوه بدون در اختیار داشتن اطلاعات حساب کاربری آرين پال (و یا اطلاعات اکانت ایمیل عضو شده در سیستم جهت بازیابی کلمه عبور) امکان ورود به حساب شما مقدور نمی باشد ، لذا هیچ ادعایی مبنی بر ورود به حساب کاربری بدون در اختیار داشنن اطلاعات فوق از کاربران پذیرفته نخواهدشد و باتوجه به آن که در سیستم تنها امکان واریز به حساب بانکی به نام شخص وجود دارد هر گونه انتقال وجه به حساب کاربران آرين پال ، خرید از درگاهها و .. از حساب کاربر انجام گردد مسئولیت آن تماما به عهده کاربر می باشد.

 

- کوکی ها فایل های کوچک داده ای هستند که روی کامپیوتر شما میمانند و به ما این امکان را میدهند که وقتی دوباده به سایت آرين پال برمیگرید ، شما را به عنوان مشتری خود بشناسیم . زمانی که شما توسط ایمیل و کلمه رمز خود در سایت آرين پال لاگین میکنید ما یک کوکی از نوع سشن را د رکامپیوتر شما ذخیره می کنیم. ما این سشن را به کامپیوتر شما می فرستیم که تا زمانی که در وبسایت آرين پال لاگین هستید و از صفحات مختلف سایت آرين پال استفاده میکنید(در طول همان سشن) دیگر نیاز به وارد کردن مجدد ایمیل و کلمه رمز خود نباشید . ما کوکی های خود را کد میکنیم و به این ترتیب فقط خودمان قادر به ترجمه و بازیابی اطلاعات موجود در آنها هستیم. اگر مایل باشید میتوانید اجازه ذخیره کوکی های ما را در مرورگر خود غیر فعال کنید ، ما همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد کامپیوتر شما یاسایر وسایل ارتباطی شما جمع آوری کنیم تا ریسک و امکان سرقت توسط اشخاص دیگر به اکانت شما کاهش دهیم.

 

- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، آرين پال اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می نماید.
 

- یکی از تعهدات مهم آرين پال به کاربران خود ایمن کردن اطلاعات مشتریان در بالاترین سطح استانداردهای امنیت اطلاعات است، به همین منظور آرين پال از امنیت های کامپیوتری مانند فایروال ها، پنهان کردن اطلاعات و استفاده از SSlبه منظور مخفی نگه داشتن اطلاعات در مسیر و عدم دسترسی به آن ، در طول مسیر میان سرورهای آرين پال تا کامپیوتر کاربران استفاده می نماید.