- علاوه بر خرید و فروش محصولات غیر قانونی ، خرید و فروش وجوه نقد ، اوراق بهادر ، کارت های هدیه در آرين پال ممنوع می باشد به طور مثال تبدیل ريال به دلار در سایت غیر قانونی است و درگاه سایت کاربران خاطی مسدود می شود.


  - استفاده از سایت جهت خرید و فروش غیر مجاز محصولاتی که کپی رایت آنها مجاز نمی باشد ممنوع بوده ، و در صورت گزارش و اطلاع درگاه کاربری شخص خاطی مسدود می شود.
 

- استفاده از سرویس آرين پال در سایت های که بدون مجوز فروش فیلم و سریال انجام میدهند و در سامانه ساماندهی ثبت نشده اند غیر مجاز است و در صورت اطلاع درگاه سایت کاربر  خاطی مسدود می شود.

 

- هنگام ثبت نام کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از : تلفن ثابت ، آدرس دقیق پستی و کد پستی خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

 

- عضویت در وب سایت آرین پال به منزله تایید دریافت پیامک های اطلاع رسانی این وب سایت می باشد ، در صورتی که از شماره همراه اول با پیامک های تبلیغاتی مسدود شده استفاده می نمایید ، و تمایل به دریافت پیامک از سوی آرین پال را ندارید می بایست درخواست خود را از طریق تیکت به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.
 

- استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در آرين پال ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند. کاربران باید هرگونه تغییرایجاد شده در تلفن و آدرس خود را از طریق تیکت اطلاع رسانی کنند و در صورت مشاهده اشکال و یا مغایرت در آدرس و تلفن حساب کاربر توقیف خواهد شد.
 

-کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در آرين پال است.

 

- در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف درگاه سایت کاربر مسدود و  کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و آرين پال هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

 

- مدت فعالیت جهت اعتبار سنجی کاربران بر مبنای تعداد روزهای دارای بیش از 10 تراکنش از طریق درگاه پرداخت می باشد و پس از رسیدن آن به 90 روز در صورت صلاحدید در رابطه با موضوع فعالیت کاربر لحاظ خواهد شد ، که در این حالت کاربر فعال درخواستهای خروجی سه روز مسدودی خود را بین 1 الی 2 روز کاری دریافت می نماید.
 

- آرين پال از طریق روشهای استاندارد مانند اکثر وب سایتها ، به طور اتوماتیک زمانی که شما وارد سایت می شوید آدرس سایتی را که از آن می آیید، اطلاعات صفحاتی از وب سایت که مشاهده نموده اید ، آی پی آدرس ، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده میکنید را دریافت می کند ،که این عمل شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایتمندی کاربران از وب سایت را در پی خواهد داشت.
 

- شما از هر طریقی که با آرين پال ارتباط برقرار کنید(ایمیل ،تیکت ها)، آرين پال خلاصه ای از این ارتباطات را در اکانت شما نگه داری میکند، دلیل این کار ارتقاء سرویس دهی به مشتریان  ، نگهداری آمار و جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده های احتمالی از کاربران است.

 

- کاربر می بایست تمام درخواست های خود را از طریق ارسال تیکت برای بخش مربوطه در آرين پال مطرح نماید ، همچنین مواردی که نیازمند بررسی و پیگیری می باشند الزاما از طریق بخش تیکتینگ پیگیری شوند در غیر این صورت درخواست از طریق : ایمیل ، تلفن ، فکس ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 

- آرين پال امکان استفاد از سرویس تیکت ها را برای کاربران خود به منظور امکانات دهی به کاربران و همچنین جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی قرار میدهد، به عنوان مثال: اگر شما وجهی را پرداخت کنید و در قبال آن کالاو یا سرویسی را دریافت نکنید می توانید در آرين پال در قسمت تیکت ها این تخلف را گزارش دهید که در این صورت محیط گفتگوی دوطرفه بین فروشند و خریدار زیر نظر آرين پال فراهم می شود و در راستای حل مشکل تلاش می شود، ولی در صورت عدم حل مشکل ، آرين پال سعی می کند تراکنش را لغو کند اما بازگشت وجهی را تضمین نمیکند ، البته اقداماتی در راستای انجام فعالیت قانونی کاربران خود و همچنین جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده انجام میدهد.

 

- عنوان درگاه بر اساس نام اصلی دامنه تعیین می گردد و امکان درج کلمات و توضیحات اضافی در آن امکان پذیر نمی باشد ، همچنین کلماتی مانند شرکت ، موسسه و ... تنها با ارائه مدارک مورد نیاز امکان درج در عنوان مقدور می باشد .

 

- آرين پال دارای سیستم پیشرفته مانیتورینگ جهت بررسی فعالیت های کاربران می باشد در صورتی که کاربران اقدام به انجام عملیات های خرابکارانه مانند : اجرای نرم افزار ، اسکریپت و یا حتی یک تغییر پارامتر در مسیر جهت تست ، بررسی و یا هر عنوانی انجام دهد  ، پس از مشاهده علاوه بر مسدود سازی کامل دسترسی کاربر و اضافه شدن مشخصات به لیست سیاه اطلاعات موجود به همراه آی پی و مشخصات جهت پیگیری قضایی به مراجعه ذیصلاح ارسال خواهد شد.

 

- در صورت بروز تخلفی از سوی کاربر و یا آنکه این مجموعه  فعالیت صورت گرفته را مشکوک تشخیص دهد ، آرین پال می تواند بدون هیچ اطلاع رسانی مبالغ موجود در حساب کاربری شخص را مسدود و از کلیه پرداخت های صورت گرفته استعلامات لازم از پرداخت کننده ،  بانک و ... دریافت نمایید و آزاد سازی مبلغ نیز مشروط به دستور مراجع ذیصلاح می باشد.

 

- کاربر در هر زمان می تواند جهت تعویض آدرس پست الکترونیک ثبت شده در پنل خود اقدام نماید و با مراجعه به پنل کاربری و کلیک بر روی تغییر پست الکترونیک آدرس جدید خود را وارد و با کلیک بر روی لینک فعالسازی در ایمیل خود اقدام به فعالسازی آدرس پست الکترونیک تغییر یافته نماید.

 

- آرين پال اختیار دارد در هر زمان از کاربر اطلاعات تکمیلی در رابطه با فعالیت ، خدمات سایت ، محتوا ، امکانان ، نحوه فروش ، مشتریان و ... را درخواست نمایید و پذیرنده موظف است سریعا نسبت به اعلام موارد مورد نیاز و شفاف سازی فعالیت اقدام نمایید در غیر این صورت پیرو موارد تخلف برخورد خواهد شد.
 

- در صورت نقض این توافقنانه توسط کاربر ، آرين پال دسترسی به حساب و خدمات آرين پال کاربر را تعلیق و محدود می نمایید و یا با توجه به مورد تخلف وجوه مانده در حساب کاربری را مسدود و در برخورد با متخلف پیرو سیاست ها و قوانین قابل قبول طرفین اقدامات لازم انجام می پذیرد.

 

- این توافقنامه ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید سیاست امنیت را قبول کرده اید. در صورت موافق نبودن با تغییرات اعمال شده در سیاست می توانید اکانت خود را ببندید، برای مشاهده آخرین نسخه سیاست امنیت اطلاعات به آدرس: https://www.arianpal.com/xContext/Rules/?SecurityPolicy مراجعه فرمائید.